+370 520 300 70
Feedback

Please leave your feedback here

Leave feedback

Reply to comment
Name Comment
Monika
2022-03-30 08:26:20
Norėčiau , kad atsakingas žmogus susisiektu, kad galėčiau paaiškinti esama situacija mūeų projekte(asl) tik nenoriu , kad tai būtų Andrius ar Vaida.

HEADEX Group - 2022-04-04 11:11:18 /

Sveiki, Monika, prašome Jūsų pateikti visą informaciją mūsų bendruoju paštu - pagalba@headex.eu, kad galėtumėme išspręsti Jūsų klausimus. Dėkojame.
Laura
2022-03-29 18:41:45
Sveiki zadame vaziuoti i vaihingen miesta vokietijoje prie prekiu surinkimo. Prekes butu panasiai kaip jysk, senukai ir t.t., gal kasnors dirbote ir galetumet papasakoti kaip su paciu darbo vadovais ir kaip apgyvendinimas ?

Matas - 2022-06-06 20:32:10 /

Super viskas, pats dirbu vaihingen viskas aišku viska paaiškina vadovai irgi super jokiu priekaištu visa laika atlyginimas mokomas laiku ???? nedvejokyte darbininkites per šią agentūra jokiu apgauliu ????

Matas Lucak - 2022-06-06 20:33:22 /

Super agentūra pats dirbu Vaihingen įpakavime ????
Karolina
2022-03-24 14:58:08
Sveiki, su drauge labai norėjome išvažiuoti į užsienį dirbti. Kandidatavome per Headex darbui Olandijoje. Paskambino moteris, paklausinėjo kokio darbo reikia, ir pranešė jog paskambins kitą dieną darbo pokalbiui. Kitą dieną nukėlė darbo pokalbį, dar kitai dienai (mano draugė dirbanti, ir teko išsiprašyti iš darbo ne kartą ir ne du dėl neįvykusio darbo pokalbio). Po kelių atidėjimų, paskambino. Aš pasakiau jog man reikia pamastyti ir jog gali paskambinti kitą dieną. ji sutiko. Kitą dieną parašė jog nori atidėti pokalbį, nes neturi laiko. Paskambino nebe messenger programėlėje o telefonu. Papasakojo apie darbo pobudį, nes parašėme jog važiuojame, ir domina darbo pasiųlymai. Išsiuntė kandidatūros anketas į Olandijos logistikos įmonę ir kitą dieną pranešė jog mus priemė, ir kad dar kitą dieną paskambins dėl sutarties pasirašymo eigos. Turėjo paskambinti vakar, bet likus kelioms minutėms iki sutarto laiko gavome žinutę, jog paskambins rytoj. Šiandien, parašėme su klausimu ar mums paskambins, tai nei peržiūri žinutę, nei skambina, nei atrašo nei parašo. Labai liūdna kad suteikė vilčių išvažiuoti, o dabar dingo. Mano draugė susitarė su savo esamu darbu jog dirba iki tam tikros dienos kad galėtume išvažiuoti, o viskas įvyko ne taip kaip žadėta.

HEADEX Group - 2022-03-29 10:01:11 /

Sveiki, Karolina, Jūsų aprašyta situacija mums išties yra labai svarbi. Nepavykus išspręsti situacijos su administracijos darbuotojais, atsakingais už atitinkamą darbo pasiūlymą, Jūsų prašome kreiptis į bendrąją įmonės pagalbos liniją, kur visi iškilę klausimai sprendžiami kompleksiškai, tad norint įsigilinti į Jūsų turėtą situaciją ir jos galimus sprendimus prašytume kreiptis tiesiogiai į mus, bendruoju elektroniniu paštu: pagalba@headex.eu.
Donatas
2022-03-10 15:40:05
Superinė įmonė

HEADEX Group - 2022-03-10 15:47:55 /

Sveiki, Donatai, dėkojame už Jūsų komentarą.

Miglė - 2022-03-24 08:42:48 /

Mano patirtis nekokia. Norėjau gyventi su sese, nes su ja ir jos draugu važiavau dirbti. Kai atėjau darbo pokalbiui ir sutarties pasirašymui, sakė, kad perkels gyventi jartu į tą patį butą, kad dirbsime vienoje komandoje. Su darbu vienoje komandoje nemelavo, o apie būstą, teko nusivilti. Apgyvendino su viena panele, draugiška, tvarkinga nusiskundimų neturėjau. Tada po 2 savaičių, kai jau apsipratau vienoje vietoje sugalvojo mane perkelti į butą, kur atsikraustys kita panelė, o mano kambariokę išvis iškraustė į kažkokį kaimą, kur nei parduotuvės, nei skalbimo mašinos nėra, o ji - nevairuojanti... Kai perkraustė su ta kita panele prasidėjo problemos.. Ji taip smirdėjo, jai atsikrausčius mane pradėjo kandžioti neaišku kas ir t. t. Pranešus apie šią situaciją headex ir pasakius, kad su tokiom gyvenimo sąlygom negyvensiu, ir prašau, kad perkeltų, kitaip teks išvykti, atsakymas buvo "yra kaime vietos, gali keltis nors ir šiandien, o jei netinka, kitą kartą kai vaižuosi į kitą projektą pažadame suteikti puikias gyvenimo sąlygas". Čia dar nepabaiga. Neatgavau atostoginių, nes "vokiečiai perskaičiavo mokesčius, tai atostoginius mano atidavė jiem ir dar" patys užmetė" už mane. Absurdas.

HEADEX Group - 2022-03-29 10:00:22 /

Sveiki, Migle, dėkojame už Jūsų komentarą. Mums labai svarbi Jūsų aprašyta situacija dėl turėtos patirties ir kiekvieno įmonės darbuotojo patirtis mūsų įmonėje todėl norime ir stengiamės situacijas išspręsti ir į klausimus atsakyti kaip įmanoma greičiau. Nepavykus išspręsti situacijos su administracijos darbuotojais, atsakingais už atitinkamą projektą, projektų darbuotojus prašome kreiptis bendruoju įmonės el.paštu: pagalba@headex.eu, tad norint įsigilinti į Jūsų turėtą situaciją ir jos galimus sprendimus prašytume kreiptis šiuo elektroniniu paštu.
Egidijus
2022-03-09 13:06:28
Sveiki atsiliepimas dėl headex ... Viską ką sakė nemelavo .geros sąlygos darbo ir apgyvendinimo..pagarba už tiesą ką sakė . 9 balai iš 10..

HEADEX Group - 2022-03-09 13:56:13 /

Laba diena, Egidijau, dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Dalia
2022-03-09 08:44:16
Sveiki,žadame važiuoti su drauge į mėsos fabriką Apedoorn. Gal kasnors buvę,ar labai sunku? Kaip gyvenimo sąlygos?

tadas - 2022-07-31 20:58:14 /

Jai pateksi i esa tai liuks jai i ameco tai melskis :D
Ramuanas
2022-02-11 16:57:27
Darbas kur dirbau olandijoj tarp tybur labai fainas ir geras

HEADEX Group - 2022-02-11 17:06:40 /

Sveiki, dėkojame už Jūsų komentarą.
Deimantė
2022-02-10 18:15:58
Ka galiu pasakyti. Geras darbas, nevisada duodavo po 8 valandas

HEADEX Group - 2022-02-11 14:18:20 /

Deimante, dar kartą dėkojame už Jūsų komentarą
Deimante
2022-02-10 18:14:47
Man Labai patiko ten kur dirbau. Aš net nebuvau patikėjus jog imanoma susirasti darba toki i kuri butu malonu eit. Kad ir buvo nuslepta jog nevisada duoda po 8 valandas. Bet vistiek patiko

HEADEX Group - 2022-02-11 14:18:00 /

Sveiki, Deimante, dėkojame už Jūsų komentarą bei įžvalgas. Dėl darbo valandų esant problemoms visada labai skatiname kreiptis į savo tiesioginį projekto vadovą.
Loreta
2022-02-09 08:19:31
Teko dirbti ir man, prisiminimai ne kokie. Žinoma, davė darbą, atlyginimą išmokėdavo, bet visa kita baisu. Daugybė dalykų buvo nuslėpta, pradedant nuo to, kad ne visada duoda 8val į diena dirbti, o nuo valandų ir priklauso koks atlygis. Gyvenimo sąlygos labai priklauso gyventojų, tačiau kaip žinia headex šiuo metu renkasi tie, kurie katik iš tėvų namų išsikrauste ir nesupranta kas yra tvarka, kas yra ramybė. O dar geriau, tai kai tokie dar bando save iškelti ir prasideda konfliktai. O headexui neįdomu, vieni žmonės gali gert, triukšmą kelt ir nieko čia tokio, kiti ir išmetami iš darbo, matyt yra kažkas ko mes " nežinome" ???? pastoviai komentarus trina, tiek čia tiek Facebook platformoje slepia, tai reiškiasi tikrai daug žmonių nepatenkinti. O su tais jus rašymais "apgailestaujame, susisieksime", tai išvis prastas reikalas, dėl savo problemų ir gražiuoju bandžiau kalbėti, ir po to jau su pykčiais, galiausiai koordinatorei atsibodo, nes buvau daug reikalaujantis žmogus, tai susuko taip, kad pasibaigtų mano "karjera" headex projekte ???? ir po šiai dienai man darbų pasiūlyti neturi ???? šiaip, headexui ateina ne kokie laikai, senus darbuotojus sunkiai pavyksta išlaikyti, kurie tikrai buvo geri, o atvyksta spuogiukai po mokyklos, ir tie po to susiranda geresnius darbus su geresnėmis sąlygomis,kur darbdavys ne kaip į vergą žiūri, o kaip į žmogų kuris prisideda prie pelno. O ir su ukrainiečiai kaži kaip ten jums gausis.

Loreta - 2022-02-09 08:26:39 /

Tik labai liūdna, kad tiek daug nusiskundimų dėl šios lietuviškos agentūros, kad nesiskaito kaip su žmonėmis, bet kažkodėl nėra bylų - ar patys darbuotojai nemato reikalo, ar vėlgi čia headex su savo "pasiūlymais susitaikyti" tam, kad nebūtų jokių bylų? Reikėtų kolektyvinį skundą suorganizuoti, nes pagal tai ką matom - ar ši agentūra verta mūsų valstybės paramu??

HEADEX Group - 2022-02-10 15:40:00 /

Jūsų aprašyta situacija dėl turėtos patirties mums svarbi. Įmonėje, atsakingoje už darbo vietas ir gyvenimo užsienyje sąlygas savo darbuotojams, kurių šiai dienai turime ženklią darbo rinkos dalį, kiekvieno darbuotojo patirtis ir nuomonė mums svarbi. Esame atsakingi tiek prieš savo darbuotojus, tiek prieš partnerius iš kurių nuomojame būstą, kad būtų laikomasi būste nustatytų taisyklių. Prireikus, gavus skundų, ir esant galimybėms, organizuojame būsto patikrinimus. Deja, ne visada pavyksta sudrausminti neatsakingus darbuotojus, todėl esant pakartotiniams pažeidimams tenka darbuotojus atšaukti iš komandiruotės. Kiekvienam darbuotojui, kuris vyksta į mūsų projektus, stengiamės suteikti visą reikalingą informaciją, sukauptą per įmonės veiklos su užsienio klientais metus. Visada prisiimame atsakomybę dėl su darbo santykiais susijusių klausimų, savo administracijos darbuotojų komunikacijos su projektų darbuotojais. Nepavykus išspręsti situacijos su administracijos darbuotojais, atsakingais už atitinkamą projektą, projektų darbuotojams suteikiama galimybė kreiptis į bendrąją įmonės pagalbos liniją, kur visi iškilę klausimai sprendžiami kompleksiškai. Jei ir pasinaudoję šiuo keliu darbuotojai kreipiasi į valstybės institucijas – atsakomybę prisiimame. Norint įsigilinti į Jūsų turėtą situaciją ir jos galimus sprendimus prašytume kreiptis tiesiogiai į mus bendruoju elektroniniu paštu.
Lupilu
2022-02-03 17:34:28
Teko padirbti neilgai, darbas labai sunkus, vienas žmogus turi dirbti už 2 ar 3 darbuotojus. Plius nenori mokėti pinigų ir nedamoka. Reikia mokėti už transportą į darbą/iš darbo, nors sakė kad transportas bus nemokamai. Nuo pat pirmų darbo dienų stato viršvalandžius, taip pat verčia dirbti ir šeštadieniais. Suteikia per mažai informacijos apie gyvenamo būsto taisykles.

HEADEX Group - 2022-02-04 11:01:49 /

Sveiki, dėkojame už Jūsų komentarą ir labai apgailestaujame jei turėjote nemalonumų. Visada visais rūpimais klausimas galite kreiptis mūsų benduoju paštu pagalba@headex.eu, tad jei liko dar neatsakytų klausimų - maloniai prašome kreiptis.
Violeta
2022-01-27 16:58:54
Patys geriausi atsiliepimai, dirba malonus žmonės????

HEADEX Group - 2022-01-28 08:10:42 /

Sveiki, Violeta, dėkojame už Jūsų atsiliepimą!
Gabija
2022-01-06 10:33:24
Su šypsena keliauju į darbą. Kolegų, viršininkų bendravimas stebina, visada pagelbėja. Nuostabi patirtis visame projekte.

HEADEX Group - 2022-01-06 11:33:42 /

Sveiki, Gabija, labai dėkojame už komentarą ir Jūsų indelį darbe.
Robertas
2021-12-09 20:00:36
Per Headex dirbau 3.5 metu Solines projekte. Tikrai negaliu teigti, jog viskas buvo idealu, taciau jokiais budais negaliu sakyti, jog buvo kosmaras. Tobuleti turim kur visi - agentura, projektas ir darbuotojai. Buvo geru dienu ir buvo blogu dienu, taciau visas problemas vienaip ar kitaip issprendem. Labai dziaugiuosi atejes i Headex ir pakliuves i Solines. Kolektyvas ir valdzia labai draugiski, visuomet kai reikia pades. Tie kas sako, jog Headex yra patys blogiausi - arba meluoja arba patys kreivi. Turbut nesat mate tikrai blogu agenturu.

HEADEX Group - 2021-12-13 16:02:44 /

Laba diena, Robertai, dėkojame už Jūsų pastebėjimus. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų darbo užsienyje patirties.
Ernestas
2021-11-29 20:08:53
Nepatarciau vaziuoti niekur ???? nes kiek pasakoja tai pačios nežino, nebent esat benamiai ir tinka betkoks bomzynelis uz grascius???? kas turi bent kruopelyte proto paskaite komentara supras ????

Ernestas - 2021-11-29 20:13:33 /

Jei norite vykti dirbti y uzsieni rinkites tos salies agenturas ne Lietuviskas, atlyginimas juokingas apgyvendinimas zaurus, labiau tinka tiems kam aktųalu pagerti ir gyvent nerupestinga gyvenima

HEADEX Group - 2021-11-30 08:27:14 /

Sveiki, Ernestai, labai apgailestaujame jei darbas ar gyvenamoji vieta neatitiko Jūsų lūkesčių. Esant problemoms jas nedelsiant sprendžiame, tad reikėtų kreiptis mūsų bendruoju el. paštu pagalba@headex.eu. Dėkojame už komentarą.
Vaihingen
2021-11-25 03:48:54
Sveiki. Noreciau pagirti Headex. Teko dirbti vienam projekte. Paliko puiku ispudi. Tiek darbas tiek gyvenimo salygos,tiek vadovybe. Kalbu apie Vaihingen projekta. Turejom puiku vadova Donata. Tai zmogus kuris rupinasi savo komanda ir kiekvienam randa laiko. Malonu dirbti kai jautiesi pastebetas ir svarbus. Tikrai esam dekingi jam uz daug ka. Tokie zmones formuoja projekto ivaizdi.

HEADEX Group - 2021-11-25 09:17:39 /

Sveiki, džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie gerosios Jūsų darbo užsienyje patirties. Dėkojame už atsiliepimą ir Jūsų indelį darbe.
Vytas
2021-11-01 12:20:08
Sveiki, tokio neprofesionalumo dar neteko matyti, o matyti teko daug. Per savo gyvenimą dalyvavau tikrai nemažai darbo pokalbių, vienas iš jų buvo su HEADEX atsove. Jūs čia kažkokias apklausas atlikinėjate "darbo pokalbio" metu ar kaip suprasti? Sugaišau tikrai daugiau nei pusvalandį savo laiko, turėjau atsiprašyti iš esamo darbo, kad galėčiau sudalyvauti pokalbyje. Vadybininkė turėjo paskambinti po dienos ar dviejų, atsiųsti el. laišką, jeigu netinku pozicijai, tačiau jau praėjo daugiau nei savaitė, o jokių žinių iš jos nėra. Labiausiai gaila, kad egzistuoja tokios nerimtos įmonės ir tokie darbuotojai, kurie žiūri tik savęs, o paprastas žmogus tampa šiukšle. Linkiu niekam nesusidėti su šia įmone.

HEADEX Group - 2021-11-05 09:48:34 /

Sveiki, Vytai. Dėkojame už Jūsų komentarą. Prašau pateikti savo duomenis bendruoju el. paštu: pagalba@headex.eu, kad galėtumėme išsiaiškinti situaciją, jog ateityje tai nepasikartotų.

Tomas - 2022-02-24 00:19:33 /

Ačiū už gerą patirtį.
GINTAUTAS
2021-09-29 19:40:24
sveiki perskaiciau skelbima ,del krautuvo vairuotojo pozicijos. erkelenz. logistikoja, kur ir pac siuo metu dirbu. krautuvo vairuotojiu. likau labai nustebintas. atlyginimo pasiulimu. skelbime. nuo 2300 iki 3 su trupuciu. tukstancio. aisku neackaicius mokesciu. BET AS JAU BAIGIU ISDIRPTI PILNA SEZONA 18 MENESIU. IR ZADETOS ALGOS BENT IKI 1900 KUR BUVO ZADETA. DEJA. TAIP IR NESULAUKIAU. MANO ALGA SIUO METU 1600. O SEZONA JAU BAIGEME . TAI KAIP SUPRASTI .? KUR ZADETAS ATLYGINIMO KELIMAS.???? IKI 1900. NORECIAU ACAKYMO. ACIU PAGARBEI JUSU DARBUOTOJAS.

HEADEX Group - 2021-10-06 11:59:04 /

Laba diena, Gintautai, dėkojame už Jūsų komentarą. Darbo užmokesčio klausimai visada yra aptariami įdarbinimo metu su tiesioginiu vadovu. Atlyginimas priklauso nuo išdirbtų valandų bei kitų faktorių. Jeigu reikalingas, patikslinimas ar paaiškinimas dėl išmokėto atlyginimo parašykite mums bendruoju paštu: pagalba@headex.eu.
Nojus
2021-09-15 11:48:06
Dirbau Arvato projekte, asmeniškai labai džiaugiuosi ten papuolęs. Gyvenimo sąlygos palyginus su kitų agentūrų teikiamomis yra idealios, visas kolektyvas tiek lietuviškas, tiek užsienietiškas labai draugiškas, paslaugus, maloni darbo aplinka. Darbuotoju yra rūpinamasi, jeigu iškyla kažkokios problemos. Bet galiu atvirai pasakyti kas vykstate į užsieny vykite dirbti ir sunkiai jei norite rezultato atlyginime, o ne atostogauti "pailsėti užsienyje". Apibendrinant nei puse žodžio niekas, nieko neapgavo alga buvo tokia, kokia darbo skelbime už vieną mėnesį net ir didesnė, nes buvo dirbami viršvalandžiai ir gauta bonusų, visos kompensacijos ir premijos buvo taip pat išmokėtos laiku. P.s. neverkit tie, kurie išvažiuojat ir nepadirbat, visgi ne už ačiū tokios algos mokamos ;)

HEADEX Group - 2021-09-15 13:52:57 /

Sveiki, Nojau, džiaugiamės galėdami prisidėti prie gerosios Jūsų patirties. Ačiū.
Aivaras
2021-09-08 13:23:18
Kodėl niekur neparasyta, kad darbuotojas turi pats ieškotis su kuo i darba nuvaziuoti ir dar susimoket is savo kisenes?

HEADEX Group - 2021-09-08 13:47:13 /

Sveiki, Aivarai, dėkojame už Jūsų komentarą. Apgailestaujame jei kilo nesusipratimų, prašome pateikti visą informaciją mūsų bendruoju paštu: pagalba@headex.eu, kad šį klausimą išspręsti.
Searching for job?
Searching for job?
Please fill in form and we'll contact you in 2 working days:
Countries would like to work in
Lithuania
Germany
Netherlands
Belgium

Kokioje srityje domina darbas:
Gamyba
Logistika
Vadybinės pozicijos
Kita (įrašykite)

Send message
Consent
Confirm

Cookies

By browsing you agree with necessary cookies.

↡ More about cookies

Būtini slapukai:

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Funkciniai slapukai:

Dėl funkcinių slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, Jūsų pasirinkimas jus automatiškai prijungti.

Analitiniai slapukai:

Šios rūšies slapukus naudojame vidaus analizės tikslais, kad galėtume tobulinti visiems naudotojams teikimas paslaugas. Šie slapukai įvertina, kokius veiksmus naudotojas atlieka mūsų svetainėje ir šis procesas yra anoniminis.


Detalesnė informacija, kaip tvarkome asmens duomenis, pateikiama privatumo politikos puslapyje.

↟ Show less