+31 610 262 362
Vind uw geschikte baan

Daugiau apie Headex Group - mūsų LinkedIn profilyje.

Job offers Practice offers
Pardavimų vadovas (-ė) (visi miestai)
Job ID: 2024-35710
Locatie : LT
Aantal posities: 1

Labas! Jeigu esi ambicingas (-a), patyręs (-usi) pardavimų profesionalas (-ė) ir ieškai iššūkių, tai gali būti tavo puiki galimybė atskleisti savo talentus bei prisidėti prie Vokietijos regiono komandos sėkmės. Mes vertiname kiekvieno nario indėlį bei skatiname kūrybingumą bei inovatyvumą. Kartu galėsime siekti bendrų tikslų ir puikių rezultatų!

Darbo pobūdis:

- aktyvi naujų klientų paieška;

- pardavimų strategijos vykdymas;

- pardavimų rezultatų stebėjimas ir analizė;

- klientų aptarnavimas ir santykių palaikymas;

- glaudus bendradarbiavimas su rinkodaros padaliniu;

- komandiruotės į Vokietiją (apie 4 k. per metus).

Reikalavimai:

- aukštasis išsilavinimas;

- bent 5 m. patirtis pardavimų srityje;

- vokiečių k. mokėjimas C1-C2 lygiu;

- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

- patirtis dirbant su personalo valdymo ar logistikos projektais - privalumas;

- puikūs reprezentavimo ir derybų vedimo įgūdžiai;

- verslo etiketo išmanymas, veržlumas, orientacija į tikslus, kūrybiškumas.

Mes siūlome:

- mėnesinį atlyginimą (brutto): 4132 - 4958 Eur/mėn., priklausomai nuo turimos patirties;

- papildomai taikoma motyvacinė sistema;

- rūpinamės darbuotojų tiek fizine, tiek emocine sveikata (skiepai nuo gripo, papildomas sveikatos draudimas ir t.t.);

- visas galimybes augti kaip specialistui, laisvai generuoti ir įgyvendinti idėjas;

- realias karjeros galimybes;

- ofisą draugišką ne tik kolegoms, bet ir gyvūnams;

- galimybę papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu;

- galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose;

- galimybę naudotis mūsų partnerių teikiamomis nuolaidomis;

- gimtadienį – laisvadienį.

„Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/“.

Recommend friend
Naam *
Naam *
Telefoon *
Preferred monthly salary
Extra informatie*
Gehechtheid
* Deze velden zijn verplicht
Staan voor
Staan voor
Gelieve in te vullen en wij nemen contact met u in 2 werkdagen.

Countries would like to work in
Lithuania
Germany
Netherlands
Belgium

Kokioje srityje domina darbas:
Gamyba
Logistika
Vadybinės pozicijos
Kita (įrašykite)

Verstuur bericht
Consent
Confirm

Būtini slapukai:

Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Funkciniai slapukai:

Dėl funkcinių slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, Jūsų pasirinkimas jus automatiškai prijungti.

Analitiniai slapukai:

Šios rūšies slapukus naudojame vidaus analizės tikslais, kad galėtume tobulinti visiems naudotojams teikimas paslaugas. Šie slapukai įvertina, kokius veiksmus naudotojas atlieka mūsų svetainėje ir šis procesas yra anoniminis.

Detalesnė informacija, kaip tvarkome asmens duomenis, pateikiama privatumo politikos puslapyje.

↟ Show less